Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do menu głównego Przejdź do panelu logowania Przejdź do mapy bip Przejdź do treści Przejdź do mapy serwisu

Ogłoszenie o pracę

Forma zatrudnienia
umowa o pracę na okres próbny  
Rodzaj pracy
inne - pole do podania szukanego hasła  
Stanowisko
intendent  
E-mail
sp_paprotnia@poprotnia.pl  
Telefon
256312137  
Fax
256312137  
Data składania
2021-11-30  
Data wygaśnięcia
2021-11-30  
Tagi
 
Województwo
MAZOWIECKIE  
Powiat
siedlecki  
Gmina
Paprotnia
Miasto
Paprotnia  
Ulica
ul. Jana Pawła II  
Numer budynku
5  

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Paprotni poszukuje do pracy intendenta

Warunki pracy:

  • Stanowisko - intendent
  • Wymiar pracy - ½ etatu
  • Wynagrodzenie - 1550zł brutto

Wymagania: wykształcenie wyższe lub ewentualnie średnie zawodowe (mile widziane w specjalności gastronomicznej, dietetycznej, ze stażem pracy), umiejętność obsługi komputera, wiedza z dziedziny układania jadłospisów, dokumentacji HACCAP, sporządzania raportów żywieniowych.

Zakres obowiązków:układanie jadłospisów, zamawianie, przyjmowanie i wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji HACCAP, prowadzenie raportów żywieniowych, obsługa programu komputerowego,

Zaineresowanych prosimy o składanie podań do sekretariatu szkoły lub na adres sp_paprotnia@paprotnia.pl Dodatkowe informacje pod nr tel. 256312137

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Tożsamość administratora

Administratorem danych jest Minister Cyfryzacji, mający siedzibę w Warszawie (00-060) przy ul. Królewskiej 27.

Dane kontaktowe administratora

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email mc@mc.gov.pl, formularz kontaktowy pod adresem https://www.gov.pl/cyfryzacja/kontakt, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować poprzez email iod@mc.gov.pl. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.
Zapoznałem się